Priedai


Visapusiškai projektuojama sistema

Firestone sukūrė visą liniją papildomų produktų savo EPDM Geomembranoms. Visi kartu jie veikia kaip vandenį sulaikanti sistema: QuickSeam juosta, QuickSeam FormFlash, klijai ir sandarikliai. Kiekvienas Firestone EPDM Geomembranos sistemos komponentas yra kruopščiai tobulinamas ir visapusiškai testuojamas kompanijos tyrimų ir plėtros padalinyje.

Patikimas sandūrų formavimo metodas
Atskiri Firestone EPDM Geomembranos lakštai yra sutvirtinami įrenginio vietoje naudojant Firestone QuickSeam juostos sistemą. Šios technologijos pagrindas yra lipnios EPDM/butilinės juostos, naudojamos drauge su Firestone QuickPrime Plus gruntu. Ši sandūrų formavimo technika yra greita, nesudėtinga, nereikalauja specialių įrankių ir suteikia sandūroms nepriekaištingą bei stabilų patvarumą. Surinkimo metodas, greitis ir kokybė nepriklauso nuo membranos storio. Nuo pirmojo panaudojimo 1987 metais milijonai linijinių metrų Firestone QuickSeam juostos yra sėkmingai naudojami įrenginiuose.


Įrenginių detalės
Vamzdžių angų, kitų įsiskverbimo ertmių, vidinių ir išorinių kampų įrengimas yra greitas ir paprastas naudojant Firestone QuickSeam FormFlash - nepilnai apdorotą EPDM sandariklį, laminuotą kartu su lipnia QuickSeam juosta. Firestone QuickSeam FormFlash yra lengvai formuojamas ir prisitaiko prie bet kokios formos.
Kokybiškas įrengimas

Firestone EPDM Geomembranos Sistemos savybės priklauso nuo įrengimo kokybės, kurią užtikrina licencijuoti dangų klojimo rangovai - visus juos sieja orientacija į nepriekaištingą kokybę. Firestone rangovams siūlo mokymo programas, apimančias visus EPDM Geomembranos sistemų įrengimo aspektus. Į kompanijos paramą įrengimo darbams taip pat įtrauktas ir praktinis mokymas įrengimo vietoje, profesionalus asistavimas bei kokybės tikrinimas jau įrengtuose objektuose. Firestone įrangos standartai yra aprašyti išsamiose įrengimo žinynuose bei detaliuosiuose brėžiniuose.