EPDM

EPDM STOGŲ DANGOS - PUIKUS STOGŲ DENGIMO SPRENDIMAS
 

EPDM membranų naudojimas stogų dangoms suteikia naujas, dar neišnaudotas galimybes siekti aukštų šiuolaikinių statybų standartų įrengiant naujus ir renovuojant senus sutapdintus ir mažo nuolydžio stogus, terasas, tunelius, parkingo aikšteles ir kitas požemines bei antžemines konstrukcijas.

Atliktus darbus rasite čia: Atliktų darbų galerija
Specialistų konsultacija telefonu: +370 609 98107 

EPDM dangos aprašymas

Lengvas ir greitas įrengimas

Firestone RubberGard® EPDM gaminamas vientisais paneliais nuo 2,3 iki 15 m pločio ir 30,5 m ilgio, todėl įrengimo vietoje prireiks mažiau sudūrimų. Kas leidžia ženkliai sumažinti laiko sąnaudas.

Puikus atsparumas atmosferiniams poveikiams ir ilgaamžiškumas

Firestone RubberGard – tai visiškai vulkanizuota vienasluoksnė membrana, daugiausiai sudaryta iš EPDM polimero ir suodžių, pasižyminti neprilygstamu atsparumu ozonui ir UV spinduliams. Kadangi membranos sudėtyje nėra jokių plastifikatorių, jos charakteristikos laikui bėgant lieka stabilios ir nepakitusios.  

Ypatingas lankstumas ir ilgėjimas
hidroizoliacija-stogo-danga
Firestone RubberGard® EPDM išlieka lanksti temperatūrose iki -45°C ir gali būti ištempta daugiau nei 300 procentų taip prisitaikydama prie pastato judėjimo ir temperatūros svyravimų.

Mažos eksploatacinės išlaidos

Firestone RubberGard® EPDM reikalinga minimali priežiūra. Net po daugelio eksploatavimo metų prireikus membraną galima lengvai suremontuoti naudojant Firestone QuickSeam juostų gaminius. Šios savybės kartu su išskirtiniu ilgaamžiškumu ir konkurencingais instaliavimo kaštais lemia ypač mažas eksploatacines sąnaudas per visą stogo naudojimo laiką.

firestone-bridgestone-epdm-hidroizoliacija

Platesnis gaminio aprašymas PDF formatu: 

RubberGard® EPDM - kas tai ?

Tai vienasluoksnė sintetinio kaučiuko membrana, pagaminta iš etilenpropilendieno terpolimero, sumaišyto su suodžiais, alyvomis, kietikliais ir technologiniais priedais. Membrana kalandruota stambiais lakštais ir vulkanizuota. Taip pat gali būti tiekiamas poliesterio drobe armuotas ir atsparus ugniai EPDM.

Daugiau informacijos skyriuje membranos ir priedai...

Lengvas ir greitas įrengimas


Firestone RubberGard® EPDM gaminamas vientisais paneliais nuo 2,3 iki15 m pločio ir 61 m ilgio, todėl įrengimo vietoje prireiks mažiau sudūrimų, vadinasi ir laiko sąnaudos bus mažesnės.