Apie EPDM

RubberGard® EPDM - kas tai ?

Tai vienasluoksnė sintetinio kaučiuko membrana, pagaminta iš etilenpropilendieno terpolimero, sumaišyto su suodžiais, alyvomis, kietikliais ir technologiniais priedais. Membrana kalandruota stambiais lakštais ir vulkanizuota. Taip pat gaminama poliesterio drobe armuotas ir atsparus ugniai EPDM. 
Daugiau informacijos ir priedai...

Firestone RubberGard® EPDMmembranos suteikia unikalias sprendimų galimybes bei naudą vartotojui demonstruodama savo pranašumus ant nesuskaičiuojamų komercinių, pramoninių bei gyvenamūjų pastatų stogų plotų visame pasaulyje. Šiai dienai Firestone kompanija jau yra pagaminusi bei instaliavusi daugiau nei 1.000.000.000 m2 RubberGard® EPDM membranos visame pasaulyje.

Lietuvoje Firestone EPDM stogų sistemos taikomos palyginti nesenai, bet kasdien vis labiau populiarėja ir įgauna vis daugiau šalininkų, kurie dąsiai laužo nusistovėjusias nuostatas, jog geriausia hidroizoliacija - smala ir bitumas.Kokybiškas įrengimas

Firestone EPDM stogų dengimo sistemas įrengia tik profesionalūs ir patyrę, Firestone licencijuoti, stogų dengimo rangovai, nusimanantys apie kokybišką stogų dengimą. Besirūpindama kokybe, Firestone bendrovė pelnė "Pagrindinio rangovo" apdovanojimą stogų dengimo rangovų grupėje už nuolatinį kokybišką stogų dangų įrengimą.

Firestone: Šimtmečio darbo su kaučiuku patirtis 

Ištisą šimtmetį Firestone yra kaučiuko technologijų pionierė ir novatorė. Viskas prasidėjo 1903 metais, kai Harvey S. Firestone pagaminto pirmąjį Firestone guminių padangų komplektą. Trečiojo dešimtmečio pabaigoje Firestone tapo pasauliniu kaučiuko polimerų technologijų lyderiu, dirbančiu šešiuose kontinentuose. Šiandien Firestone vardas yra kokybės, inovacijų ir pirmavimo sinonimas.
Pirmasis Firestone RubberGard® EPDM stogas buvo įrengtas Viskonsine, JAV, 1980 metais ir tebėra eksploatuojamas. Nuo to laiko Firestone RubberGard® EPDM membrana sėkmingai padengta tūkstančiai stogų visame pasaulyje, pradedant nuo šalto klimato Aliaskoje ir baigiant kaitriomis Arabijos įlankos dykumomis.

Firestone statybos gaminių padalinys prisiima atsakomybę už aplinkosaugą. Aplinkosvaldymo sistema, atitinkanti ISO 14001 reikalavimus, įdiegta visuose bendrovės gamybos padaliniuose. Bendrovės rūpinimasis aplinka patvirtintas sertifikatais.Nekenksminga aplinkai membrana

Firestone RubberGard® EPDM yra inertinė medžiaga, daranti ribotą poveikį aplinkai gamybos, įrengimo ir eksploatavimo metu. Iš membranos išsiskiria netoksiškos medžiagos, leidžiančios rinkti ir naudoti nutekantį lietaus vandenį. Firestone RubberGard® EPDM taip pat galima perdirbti ir pakartotinai panaudoti klojant šaligatvius ir asfaltuojant kelius.
Dėl šių ekologinių privalumų ir ilgo, iki 50 metų, membranos eksploatavimo laiko Firestone RubberGard® EPDM hidroizoliacinė danga – ekologiškas stogų dengimo sprendimas.

Firestone statybinių gaminių padalinys atsako už kompanijos įkūrėjo Harvey S. Firestone įdiegtą tradicinę kokybę ir nepriekaištingumą. 

Tyrimai ir plėtra

Užtikrinant puikią gaminių kokybę, dar prieš pradedat gamybos procesą, kiekvienas Firestone sukurtas stogų dengimo sistemos komponentas patikrinamas ir išbandomas patyrusių inžinierių ir chemikų, dirbančių bendrovės tyrimų ir plėtros skyriuje.
Kokybiška gamyba

Firestone statybinių gaminių padalinys naudoja moderniausius įrenginius. Dvi EPDM gamyklos turi ISO 9001:2000 ir ISO 1401:2004 sertifikatus, patvirtinančius bendrovės rūpinimąsi kokybės valdymo ir aplinkosaugos klausimais.
Firestone RubberGard® EPDM membranoms suteikta Europos CE žyma, patvirtinanti, kad šie gaminiai ir susiję gamybos metodai atitinka šiuolaikinius reikalavimus mechaninio atsparumo ir stabilumo, priešgaisrinės saugos, higienos, sveikatos ir aplinkos apsaugos, saugaus naudojimo, apsaugos nuo triukšmo, energijos taupymo ir šilumos sulaikymo, ilgaamžiškumo, priežiūros ir  identifikavimo prasme.


Saulės stogo sistema

Firestone RubberGard® EPDM stogų dengimo sistemas galima lengvai derinti su bet kokio tipo saulės sistemomis. Tradiciniai fotogalvaniniai moduliai lengvai įrengiami ant EPDM membranos ir stogo dangos. Siūlės užsandarinamos taip, kad būtų nelaidžios vandeniui, naudojant Firestone EPDM reikmenis. Naujosios kartos plonos fotogalvaninės plėvės gali būti klijuojamos prie EPDM membranos naudojant Firestone QuickSeam® juostų sistemą.

Saulės stogų sistemos padeda sumažinti energijos sąnaudas, anglies emisiją ir palaikyti ekologinę pusiausvyrą.