Priedai

Platus reikmenų pasirinkimas visoms stogų dengimo sistemoms

Firestone sukūrė didžiulį reikmenų asortimentą savo Firestone RubberGard® EPDM membranoms, atitinkantį įvairius stogų dengimo atvejus ir įrengimo sąlygas.

Klijai, sandarikliai, valomosios priemonės ir dažai

Pirkite internetu - spaukite čia!

Firestone klijai – tai neopreniniai kontaktiniai klijai, skirti klijuoti EPDM membraną prie medienos, metalo, mūro ir kitų paviršių.    
Firestone klijai vandens pagrindu – tai klijai su latekso pagrindu, skirti klijuoti EPDM lakštus prie medienos, bet juos taip pat galima naudoti klijavimui prie metalo, mūro ir kitų tinkamų pagrindų.    
Firestone sandūrų klijai – tai atstumiantys vandenį klijai butilo pagrindu, skirti klijuoti EPDM membraną prie metalo pagrindo (pvz., vamzdžių) ir kitų tinkamų paviršių.    
Firstone užlaidų sandariklis HS – tai bendrosios paskirties EPDM lakštų sandariklis, apsaugantis pjautinius QuickSeam® gaminių kraštus.    
Firstone WaterBlock sandariklis – tai nelaidus vandeniui sandariklis butilo pagrindu, naudojamas taikant spaudimą, pvz., po stogo drenažu arba už sujungimo profilių.    
Firestone liejamasis sandariklis – tai dviejų komponentų poliuretaninis sandariklis, kuriuo užpildomos ir užsandarinamos įsiskverbimo ertmės.    
Firestone sandūrų ploviklis – tai ypač lakus skystis, naudojamas parengtiniam užterštų EPDM membranų valymui prieš naudojant QuickPrime Plus.    
Firestone AcrylTop dažai – tai estetiškai atrodanti akrilo danga, kuria galima dengti (dažyti) EPDM membranas.


Tvirtinimo detalės

Pirkite internetu - spaukite čia!

Firestone metalinės tvirtinimo juostos ritinys – tai 25 mm pločio galvanizuoto plieno juosta su paruoštomis angomis (46 mm centrai), skirta EPDM membranos lakštų tvirtinimui. Juosta taip pat gali būti tiekiama 3.05 m ilgio atraižomis.
Firestone užbaigimo juosta – tai presuotas aliuminio profilis, kuriuo tvirtinami ir sandarinami sujungimų galai, pvz., parapetai ir stogo briaunos.
Firestone varžtai (įvairūs) naudojami mechaniniam spaudžiamųjų juostų ir /arba izoliacinių plokščių tvirtinimui prie pagrindo.
Firestone V formos plokštelės yra 57 mm pločio galvanizuoto plieno plokštės, naudojamos Firestone armuotųjų perimetro juostų tvirtinimui.
Firestone izoliacijos tvirtinimo plokštelės skirtos izoliacinių panelių tvirtinimui prie konstrukcijos.      


QuickSeam® gaminia

Pirkite internetu - spaukite čia! 

Firestone 3″ (76 mm) QuickSeam sandūrų juosta – tai lipni juosta EPDM/butilo pagrindu, skirta Firestone EPDM membranos panelių klijavimui. Ji yra visiškai vulkanizuota ir užtikrina vienodą sandūros sluoksnio storį. 6″ (152 mm) pločio juosta taip pat gali būti naudojama BIS sistemoms.
Firestone QuickPrime Plus – itin vientisas gruntas, skirtas EPDM membranos valymui ir paruošimui siūlių zonose, prieš naudojant QuickSeam gaminius. Jis tepamas specialiu Quick-Scruber arba QuickCScrubber Plus įrankiu.    
Firestone QuickSeam RMA juosta – tai armuota EPDM juosta, kurią sudaro dvi QuickSeam sandūrų juostos, naudojamos EPDM membranos tvirtinimui Firestone RMA sistemose.
Firestone tvirtinimo juostų uždengimo juosta naudojama uždengti, apsaugoti ir užsandarinti plokštumos tvirtinimo juostoms Firestone MAS sistemose.
Firestone QuickSeam armuota perimetro juosta naudojama tvirtinimo prie pagrindo detalėms.
Firestone 9″ (229 mm) ir 12″ (305 mm) QuickSeam FormFlash juosta – skirta sandūroms, esančioms vidiniuose arba išoriniuose kampuose, įsiskverbimo ertmėse ir kitose stogo įdubose.
Firestone QuickSeam SA hidroizoliacija – tai 450 mm pločio juosta iš visiškai vulkanizuotos EPDM membranos, laminuotos per visą plotį su QuickSeam sandūrų juosta, naudojama izoliuoti bordiūrus, parapetus, tiesius vamzdžius, įlajas ir drenažo elementus bei  atliekant bendruosius stogo remonto darbus.
Firstone 5″ (127 mm) QuickSeam hidroizoliacija naudojama kraštinių profilių ir kitų detalių hidroizoliacijai.
Firestone QuickSeam vamzdžių hidroizoliacija – tai universali detalė (nuo 25 iki 150 mm Ø), suformuota iš EPDM vamzdžio, naudojama vamzdžių ir kitų apvalių stogo detalių hidroizoliacijai.
Firestone QuickSeam stogo takelių paneliai  naudojami EPDM stogo apsaugai nuolatinio eismo zonose.     


Ypač atsparių sandūrų juostų technologija

Stambieji RubberGard® EPDM paneliai sujungiami statybvietėje naudojant ypač efektyvią Firestone QuickSeam® juostų sistemą. EPDM sandarinimo statybvietėje technologija suteikia galimybę žymiai sumažinti sandarinimo procedūrų skaičių, ji lengvai įrengiama ir turi ilgą eksploatavimo laiką. Nuo pirmojo stogo įrengimo 1987 metais milijonai metrų Firestone QuickSeam® juostos sėkmingai įrengta ant viso pasaulio stogų.