Plokščių stogų renovacijaDaugiabučių, senų sandėlių atnaujinimui ir renovacijai šiuo metu yra skiriamas labai didelis dėmesys, kyla daug diskusijų dėl kainų ir būsimo stogo kokybės. 
UAB "EPDM Sistemos" viena iš veiklos sričių - senų stogų renovavimas. Aktyviai vykdome projektą, kurio tikslas - kokybiškas senų stogų renovavimas patikima ir ilgaamže medžiaga - EPDM membrana.

Atliksime šiuos veiksmus:
NEMOKAMAI pateiksime jūsų stogo renovavimo sąmatą su keliais galimais variantais;
Rekomenduosime, pakonsultuosime, pasiūlysime sprendimą, tinkamiausią jūsų poreikiams;
Renovuosime jūsų stogą ilgaamže EPDM danga arba pasiūlysime kitą alternatyvą;


Paslauga: plokščių stogų renovavimas, atnaujinimas Lietuvoje. 
Tikslas: atnaujinti senų pastatų stogus kokybiškai ir patikimai. Suteikti galimybę žmonėms pakelti būsto vertę užtikrinant ilgaažmę stogo kokybę pažangiausių technologijų dėka.

Pasiūlymas: Nemokama konsultacija objekto vietoje, 2 skirtingų pasiūlymų/sąmatų suskaičiavimas ir pateikimas.

Dėl projekto kreiptis tel. 8 647 90029 arba el. paštu: tomas@epdm.lt 
 

Jūs gausite:
Nemokamą konsultaciją ir stogo būklės įvertinimą
Nemokamus stogo renovacijos kaštų paskaičiavimus
Kokybiškas meistrų paslaugas ir ilgaamžę stogo dangą

Kodėl verta renovuotis stogą su EPDM membrana:
Jūsų stogas bus kokybiškai įrengtas ir galėsite pamiršti stogo bėdas ilgam
Jūsų stogas bus apsaugotas nuo menkiausių pratekėjimų ir galimų labai skausmingų padarinių
Bus apsaugotos kritinės stogo vietos, kurios sukelia didžiausias problemas stogą dengiant įprastomis medžiagomis
Pakelsite pastato vertę, taip pakeldami ir savo būsto kainą rinkoje
Sutaupysite - nes ilgalaikėje perspektyvoje stogo remontai jums atsieis net kelis kartus mažiau ir išvengsite rūpesčių, nes nereikės stogo tvarkytis kas kelis metus.
Paliksite kokybišką stogą įpėdiniams ar galėsite brangiau parduoti pastatą.

Renovacijai siūlome patį ekonomiškiausią ir priešgaisrinius reikalavimus atitinkantį projektą - balastinę stogo dengimo sistemą (jei ši sistema nėra galima, parinksime kitą).


  Sistemos privalumai:

Mažos įrengimo išlaidos
Greitas įrengimas
Priešgaisrinius reikalavimus atitinkantis stogas
Tvarkinga estetinė išvaizda
Apsaugota hidroizoliacinė membrana - didesnis ilgalaikiškumasBalastinės sistemos panaudojimas

  1. 1. Garo izoliacija: sena bituminė prilydoma danga. Jos nereikėtų keisti, nulupinėti. Ji atliktų garo izoliacijos funkcijas. 
  2. 2. Apšiltinimo medžiaga: kokybiškiausia šiuo metu galima apšiltinimo medžiaga - poliuretano plokštės. Jų storis nustatomas kiekvieno projekto metu. Taip pat galima rinktis polistireno stogines plokštes. Šis įprastas šildymo būdas būtų pigesnė alternatyva.
  3. 3. Hidroizoliacinė medžiaga: Firestone EPDM membrana. Ši unikalių savybių kokybiška ir ilgaamžė hidroizoliacinė medžiaga lengvai pritvirtinama. Visi kampai, vandens nubėgimo vietos, kaminėliai yra kruopščiai aptvarkomi šia elastinga membrana ir taip užtirkinamas visiškas vandens izoliavimas.
  4. 4. Geotekstilė: EPDM membranai apsaugoti naudojamas geotekstilės sluoksnis. 
  5. 5. Balastas: naudojamas vandeniui atsparus balastas arba nugludinti akmenys. Minimalus kiekis - 50 kg/m2.
Kritinės stogo vietos, keliančios daugiausiai sunkumų stogdengiams:

Stogo parapetai. Šios vietos privalo būti pilnai apsaugotos tiek nuo šoninio lietaus, tiek nuo susirenkančio vandens stipresnės liūties metu į kampus prie jų. Su EPDM membrana dažniausias tvarkymas būna pilnas parapeto aptaisymas ir membranos užleidimas ant fasado 10 cm, kas leidžia užtikrinti parapetų apsaugą.

Kaminėliai. Šie siauri kaminai yra problematiška vieta dėl mažų tarpų tarp jų. Tik Firestone EPDM membrana ir būtent tokių vietų užtvirtinimui skirti priedai yra pakankamai lankstūs, kad galėtų aplipdyti kaminėlius be ilgainiui atsirandančių defektų, medžiagos susitraukimų ar plyšių atsiradimo.
Kampai. Nors menkiausias plyšys kampe ir vėjas su lietumi greitai tą plyšelį pavers apibėgusiomis sienomis ir aukščiausių aukštų vidiniu remontu. Todėl EPDM stogų tvirtinimo sistema ypatingą dėmesį skiria kampų izoliavimui. Užtikrinant ne tik vienasluoksnį užklijavimą, ką vėjas taip pat galėtų lengvai išardyti, bet užklijuojant papildomą kampų tvirtinimo sistemą. 
Stoglangiai. Kai kuriuose pastatuose stoglangiai labai greitai tampa problemų židiniu. Tai dar viena vieta, kuri privalo būti hidroizoliuota su ypatingu kruopštumu. Firestone EPDM meistrai yra apmokyti ir dirba pagal pasaulinės įmonės nustatytas taisykles, todėl tokių vietų patikimas sutvarkymas yra vienas iš didžiausių šios sistemos privalumų. 


INFORMACIJA ARCHITEKTAMS: MAZGAI