STOGO PROFILIAI

 Aliuminio profiliai Roval - sutapdintų (plokščių) stogų krašto parapetų užbaigimo profiliai, nuo seno plačiai naudojami Olandijoje, Belgijoje, Prancūzijoje ir kitose Europos šalyse.  Šie profiliai sujungia stogo kraštą su išorine fasadine siena.

Įsigaliojus pastatų A klasės energetinio efektyvumo reikalavimams didėja ir šiltinimo sluoksnio storiai, platėja stogo parapetai, todėl  reikia vis platesnių skardos lankstinių, kuriuos yra sudėtingiau tvirtai sumontuoti, jie tampa triukšmingi krentant krituliams, pučiant vėjui, lengviau deformuojasi dėl temperatūrinių poveikių, išauga ir paties produkto kaina.

Siūlome alternatyvą – aliumininius stogo krašto profilius Roval.


Privalumai

Aliuminio profiliai – kokybiški 1-1,2mm storio lieto aliuminio gaminiai, turintys privalumų lyginant su tradiciniu, visą parapeto viršų apgaubiančiu skardos lankstiniu, kadangi:

1. Mažo paviršiaus ploto profilis itin standus, nepasiduoda deformacijoms, išlieka nepakitęs ilgą eksploatacijos laiką

2. Galima užsakyti norimas spalvas iš plataus RAL spalvų paletės pasirinkimo, lengva pritaikyti prie bet kokios spalvos fasado, taip pat yra galimybė užsakyti pagal pastato linijas išlenktą profilį, iš fasadinės pusės toks skardinimas atrodo itin estetiškai

3. Roval profilio konfigūracija garantuoja, kad nebus vandens nubėgimo ant fasado net esant stipriam šoniniam lietui

4. Aliuminis profilis visiškai neskleidžia triukšmo nei vėjo, nei stiprių kritulių veikiamas

5. Roval profilius lengva montuoti, meistrams nereikalingos specialios žinios, įrankiai ar mokymai - mažėja darbų broko galimybė, profiliai komplektuojami su sujungimo elementais, asortimente yra gamykliniai išoriniai ir vidiniai kampai, patogu transportuoti, paprastai susinaudoja net ir nuopjovos.

6. Roval profiliai gaminami iš kokybiško EN AW 6060 T66 lydinio, plėtimosi koeficientas yra 28,8. 10-6/°C, lenktieji profiliai iš EN AW-5005 lydinio, standartinio anodavimo sluoksnio storis yra 20 μm, pajūrio zonoms skirti profiliai anuoduojami 25 μm sluoksniu, RAL spalvomis dažoma milteliniu būdu dažymo medžiagas sulydant, standartinis dažų sluoksnio storis yra 60 μm, gaminiai turi KOMO ir SCC sertifikatus. 

Dėl konsultacijos kreiptis: tomas@epdm.ltrolandas@epdm.lt arba telefonu +370-609-98107 


Pasirinkimas

 
Roval-Classic ® PLUS - populiariausias profilis, skirtas prilydomai ir klijuojamai hidroizoliacijai - bituminei, EPDM dangai


Roval-Arc ® - ypatingos formos profilis, skirtas bituminei, EPDM dangai
Roval-Round ® - apvalios formos fasadinė pusė, skirtas bituminei, EPDM dangai

Roval-Solo ® - įprastas profilis, skirtas PVC, TPO dangoms

Roval-Solo Round® - apvalus fasadinės pusės profilis PVC, TPO dangoms
Roval-77 ® - mechaniškai hidroizoliacinę dangą tvirtinantis profilis, tinkantis įvairioms dangoms

 

 

Pavyzdžiai

 
 


Brošiūra lietuvių kalba

Papildoma informacija


Roval profilių sujungimas
 
Roval profiliai jungiami plokštele, kuri garantuoja tikslų profilių galų sujungimą. Sujungimuose paliekamas minimalus 3 mm tarpas deformaciniams profilio ir konstrukcijos judėjimams. Spalvų galimybės

Roval profiliai gali būti natūralios neapdoroto aliuminio spalvos,  anoduojami, taip pat siūlomas dažymas  RAL paletės spalvomis. Dažoma milteliniu būdu, emaliuojama.
Objektams šalia jūros rekomenduojami specialaus dažymo profiliai.


Vidiniai, išoriniai gamykliniai kampai

Gamykloje gaminami vidiniai ir  išoriniai kampai, jie lengvai sujungiami su linijiniais profiliais, sprendimas labai paprastas ir  estetiškas.


Dėl įsigijimo kreiptis: info@epdm.lt arba telefonu +370-609-98107 

Atstovų Lietuvoje kontaktai: http://www.epdm.lt/epdm-sistemos-kontaktai/